cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Čiužinys OSKARAS

OSKARAS – karališkas čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.
Čiužinio ypatybės:
  • Sukurtas 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko pagrindu.
  • Inovatyvi čiužinio sudėtis.
  • Universalus, dvipusis.
  • Ergonomiškas, suteikiantis taisyklingą atramą stuburui.
  • Išskirtinai laidus orui, tvirtas ir ilgaamžis.
  • Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą.

Tai universalus, dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš iki šiol dar negaminto Clima latekso, lino ir kanapių pluošto derinio.

Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padės atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiks miegančiajam ypatingo patogumo jausmą.

Čiužinys OSKARAS yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiški, natūralūs ir nekeliantys alergijų linų ir kanapių pluoštai. Linų pluoštas yra vienas iš plačiausiai naudojamų augalinių pluoštų. Tai ilgalaikė, patvari ir natūrali medžiaga. Ji pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Pluoštinės kanapės turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Tai stipriausi ir patvariausi natūralūs pluoštai, dėl to iš jų pagaminti gaminiai yra ilgaamžiai.

Kita čiužinio pusė – iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu.

Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją.  Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų  klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje, bei uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų  bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami. Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrinamas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/. Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia 3D tinklelis, kuris taip pat padidina oro laidumo galimybes. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.

Čiužinio techninis aprašymas:

Profiliuotas Clima lateksas 7 minkštumo  zonų. Tankis 65 kg/ – 3 cm.
Lino pluoštas 0,8 cm.
Clima lateksas – 2 cm.
Kanapių pluoštas 0,8 cm.
Spyruoklių apsauga.
7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas.
Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR 40 kg/ – 3 cm.
Trikotažinis užvalkalas.
Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 26 cm.
Čiužinys dvipusis.
Kietumas – vidutinio kietumo.
Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.
Garantija – 3 metai.
307.00€
Čiužiniai: