cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

KLARA 101

SPINTOS AUKŠTIS/PLOTIS/GYLIS 2224X1800X576 mm

ČIUŽINIO VIETA 1,6X2 m

MODULIŲ DALYS: TB-1062, LOV-1003, TB-1062, SP-1023, SP-1003, SP-1023.

Klara - tai klasikinė linija. Unikalus durelių dekoras - gilūs įspaudai. Miegamojo lovos pasižymi ergonomiškumu.  Baldai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų: laminuotos medžio drožlių plokštės, MDF (fasadas).

Baldai komplektuojami su aukštos kokybės europietiška furnitūra. Visiems stalčiams naudojamos "Quatro" tipo įmonės "Hettich" bėgeliai, kurie yra puikios kokybės ir ilgaamžiai. Dėl integruotų "Silent System" slopintuvų stalčiai užsidaro švelniai ir be garso. Slankiosios sistemos montuojamos vizualiai jas paslepiant ir išlaikant elegantišką dizainą. Į baldus montuojami "Titus" firmos lankstai su pritraukimo sistemomis leidžia dureles uždaryti be garso.

DĖMESIO: Baldų spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.

Nerandate mūsų svetainėje Jums tinkančio varianto? Modulių pagalba galite kurti ar keisti jau esamas baldų kompozicijas. Jei kyla klausimų kuriant ar norite pateikti individualų užsakymą susisiekite Jums patogiu būdu.

1,491.00€
Spalva Klara: