cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Vitrina Palmari 1290

AUKŠTIS/PLOTIS/GYLIS 2100x524x410 mm

Savybės: 

  • Keturios 8 mm storio stiklinės lentynos
  • Veidrodis nugarėlėje
  • Metalinės kojelės

Palmari“ kolekcija yra nuostabus dizainerių kūrinys, įkvėptas madingų spalvų: „pilko bazalto“ ir matinio aukso. Netgi viduje šie baldai neatrodo nuobodžiai: lentynos turi metalizuotą šlifuoto aukso spalvos kraštą. Šios kolekcijos baldų privalumas yra jų dizaino ypatybės ir aukščiausios kokybės furnitūra. Visi modeliai turi 16 mm storio galinę sienelę, kuri maksimaliai fiksuoja gaminio geometriją, todėl baldai yra labai stabilūs ir patvarūs. Sustiprintas stalčių dugnas, kurio storis 8 mm, leidžia atlaikyti didesnes apkrovas. Naujos kartos greito surinkimo vyriai leidžia tiksliai sureguliuoti duris visose plokštumose atliekant paprastas manipuliacijas. Tiek vyriai, tiek stalčių kreiptuvai (paslėptas montavimas) turi uždarymo įtaisus ir užtikrina tylų uždarymą. Stalviršiai „ Palmari“ kolekcijoje pagaminti iš MDF su blizgia 0,5 mm HPL danga, kuri yra daug stipresnė už įprastą laką arba melamino dangą. Galiniame stalviršio paviršiuje yra figūrinis frezavimas, nudažytas matiniu auksu ir lakuotas.

Be puikių pagrindinių funkcinių savybių, „ Palmari“ baldai jus pradžiugins daugybe originalių papildomų galimybių:

·       Vitrinos galinės sienos apšvietimas su nuotoliniu ryškumo valdymu.

·       Veidrodžių apšvietimas (įjungiamas paliečiant korpusą).

·       Spintelių apšvietimas (automatinis įjungimas atidarius dureles).

·       Drabužių bėgelių apšvietimas (automatinis įjungimas atidarius dureles).

·       Papildomi paslėpti stalčiai vitrinoms.

Komodos, naktiniai staleliai, vitrinos, bibliotekos gali būti gaminamos tiek ant medinio, tiek metalinio pagrindo. Medinis pagrindas pagamintas iš tvirtų buko atramų ir šoninės apdailos, turi sudėtingą dekoratyvinį frezavimą ir kombinuotą spalvą. Metalinės atramos yra pagamintos iš plieno ir yra daugiasluoksnės, matinio aukso spalvos ir gali būti reguliuojamos aukščio.

DĖMESIO: Baldų spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.

Nerandate mūsų svetainėje Jums tinkančio varianto? Kyla klausimų ar norite pateikti individualų užsakymą? Susisiekite Jums patogiu būdu.

861.00€