cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

MĖTA 206

AUKŠTIS/PLOTIS/GYLIS 2264X1756+2579X355mm

MODULIŲ DALYS: VDR-2802, TB-2802, SP-2815, AN-2841, KB-2804, TB-2851, SP-2845, SP-2852.

Baldai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų: laminuota medžio drožlių plokštė, MDF (fasadas), veidrodžiai su dekoratyviniu rėmeliu.

Didelis modulių pasirinkimas: batų lentynos, atviros viršutinių drabužių pakabos, daugybė drabužių spintelių su tvirtais ir veidrodiniais priekiais - viskas ko reikia, kad būtų sukurtas tobulas prieškambaris.

Baldų kolekcija komplektuojama su aukštos kokybės europine furnitūra. Visi stalčiai naudoja „Hettich“ „Quadro“ bėgelius, kad užtikrintų ilgalaikį nepriekaištingą funkcionalumą. Įmontuotas „Silent System“ amortizatorius leidžia stalčiui sklandžiai ir tyliai užsidaryti. Furnitūros mechanizmo montavimas stalčiaus apačioje padaro jį nematomu akiai, taip išlaikant elegantišką dizainą. Į baldus montuojami "Titus" firmos lankstai su pritraukimo sistemomis leidžia dureles uždaryti be garso.

DĖMESIO: Baldų spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.

Nerandate mūsų svetainėje Jums tinkančio varianto? Modulių pagalba galite kurti ar keisti jau esamas baldų kompozicijas. Jei kyla klausimų kuriant ar norite pateikti individualų užsakymą susisiekite Jums patogiu būdu.


1,116.00€
Spalva Klara: