APIE MUS

TAVO KAMBARYS - tai elektroninė baldų parduotuvė. Esame rusų įmonių Lerom ir Dana atstovai Lietuvoje. Pas mus rasite klasikinius ispaniško stiliaus svetainės baldus bei platų modulinių baldų pasirinkimą, kurių pagalba galite keisti jau esamas kompozicijas ar kurti individualų savo dizainą. Tikimės prisidėti prie Tavo svajonių kambario.

LEROM - baldų įmonė savo istorija pradėjo 1997 m. ir šiuo metu tai viena iš didžiausių baldų gamyklų Rusijoje. Įmonės teritorija užima daugiau nei 100 tūkstančių kvadratinių metrų. Lerom produkcija yra sertifikuota pagal tarptautinį kokybės standartą ISO 9001-2001, kuris patvirtina, kad kokybės valdymo sistema kompanijoje visiškai atitinka tarptautinius reikalavimus, kurie pripažįstami 190 pasaulio šalių. Didžiausias įmonės pasididžiavimas - galutinis rezultatas.

DANA – įmonė, kuri įsikūrusi pačiame Rusijos centre specializuojasi korpusinių baldų namams gamyboje. Baldai gaminami pagal ispaniškas technologijas, naudojant ispaniškus apdailos elementus. Aukštos kokybės žaliavų naudojimas, šiuolaikiškos gamybos technologijos, taip pat kokybės kontrolė kiekviename etape leidžia užtikrinti baldų, kurie gali tarnauti daugelį metų, neprarandant savo išvaizdos, gamybą.