Kėdė juoda CRESTON

CRESTON linijos kėdės, kurios puikiai papildo daugumą valgomojo erdvių ir yra keturių neutralių atspalvių - nuo švelniai smėlinės iki prabangios juodos.
CRESTON turi spyruokles sėdimoje dalyje, kad padidintų komfortą. Ši linija turi FSCTM mix sertifikatą*.

Audinio stilius: DANNY Chenille. Chenille yra labai populiari prabangių baldinių audinių kolekcija. Šios kolekcijos audiniai yra švelnūs, puošnūs ir patvarūs.

Surinktas aukštis (cm): 83,5
Surinktas plotis (cm): 48,5
Sumontuotas gylis (cm): 57
Produkto bruto svoris (kg): 15,7
Produkto grynasis svoris (kg): 12,8

Pristatome per 20 d.d.. Prieš atvežant užsakymą suderiname su klientu patogų pristatymo laiką. Užsakant stengiamės iškart nurodyti preliminarią pristatymo datą. Jei baldo statusas "išankstinis užsakymas" rekomenduojama pasiteirauti dėl pristatymo terminų. 

*Jei gaminys pažymėtas „FSC Certified“, tai reiškia, kad gaminyje naudojama mediena ir jį gaminęs gamintojas atitiko Miškų priežiūros tarybos reikalavimus. Mediena renkama iš atsakingai tvarkomų, socialiai naudingų, aplinką tausojančių ir ekonomiškai perspektyvių miškų.
FSC mix: reiškia, kad bent 70 procentų produkte esančios medienos yra iš FSC sertifikuotos arba perdirbtos medžiagos; o 30 procentų pagaminta iš kontroliuojamos medienos.133.00€